BiuroSerwis czyli firma hydrauliczna od instalacji i hydrauliki

Jesteśmy fachowcami, którzy w branży istnieją już od 1987 roku. Początkowo szkoliliśmy się i pracowaliśmy dla innych firm. Nabyte doświadczenie pozwoliło nam otworzyć własną firmę, która początkowo występowała pod nazwą i zajmowała się kompleksowym montażem instalacji grzewczych, sanitarnych i wodnych.

W 1993 roku rozszerzyliśmy zakres usług i zmieniliśmy nazwę na Biuroserwis.

Ostatnie 5 lat spędziliśmy na wyjazdach i pracy w takich krajach jak: Niemcy (gdzie wykonywaliśmy prace dla firmy Garten und Lanschaftsbau GmBH), Dania, Holandia i Szwecja. Nabyta wiedza i praktyka pozwala nam mówić o sobie, że jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie.

Cały czas szkolimy naszych pracowników i dopasowujemy ofertę do potrzeb klientów i tak w roku bieżącym (2012) rozszerzyliśmy ją o nawadnianie terenów zielonych, odwodnienia liniowe budynków,
osuszanie, domowe oczyszczalnie ścieków, przepompownie oraz montaż kotłów zasilanych paliwami takimi jak eko-groszek, biomasa – zrębki, pelety – trociny.

Największe realizacje firmy

Do największych projektów, w których braliśmy udział należą: konserwacja i naprawa stacji paliw dla koncernu BP, konserwacja i instalacja systemu przeciwpożarowego dla firmy Remondis, prace hydrauliczne dla znanych deweloperów, jak: J.W. Construction, Deweloper DOM i na poszczególnych osiedlach, jak: os. Kuropatwy w Piasecznie (instalacje gazowe, grzewcze, sanitarne i elektryczne) czy
os. Tivoli na Bródnie.

Do kogo kierujemy ofertę

Nasze usługi oferujemy firmom, wspólnotom mieszkaniowym i klientom indywidualnym. Doradzamy na etapie wyceny usługi, jak również na etapie montażu – zawsze można coś zmienić, poprawić, unowocześnić.

Naszą dewizą jest solidność i dokładność – na nasze usługi udzielamy 5 letniej pisemnej gwarancji oraz rękojmi. W przypadku instalacji systemowych jak tece, rehau, wavin, kisan, kan czy viega gwarancje przedłużamy nawet do 20 lat. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Konserwacje urządzeń, prace możliwe do wykonania, wykonujemy od razu, na resztę trzeba zaczekać do trzech dni.

Firma posiada polisę odpowiedzialności cywilnej do wysokości 50 tys złotych.

Zachęcam do zapoznania się z częścią zdobytych przez nas uprawnień i certyfikatów związanych z hydrauliką i instalatorstwem.